Meškuičių bibliotekoje veikia tautodailininkų Rasos Daukšienės megztų riešinių ir Gintaro Daukšos medžio drožinių paroda.
Lietuvoje riešines imta nešioti XIX amžiaus pabaigoje. Iš pradžių riešines ir moterys, ir vyrai nešiojo dėl praktiškumo: tais laikais rūbų rankovės buvo plačios, šaltis ir vėjas lengvai prasiskverbdavo prie kūno. Todėl riešines lietuviai dėvėdavo rudenį ir žiemą – kad nešaltų rankų. Šiuo metu riešinės — etninių kostiumų detalės, madinga aprangos dalis, nauja meno forma. Ponia Rasa bibliotekoje eksponuoja apie penkiasdešimt porų raštuotų, išpuoštų tūkstančiais spalvotų karoliukų riešinių.
Mediniai daiktai nuo neatmenamų laikų dominuoja Lietuvoje. Bibliotekoje eksponuojami Gintaro Daukšos drožtos medinės kaukės, naminukai, įrankiai ir indai maistui laikyti ir gaminti.. Lankytojų dėmesį patraukia didžiulė iš medžio išdrožta pelėda.
Paroda veiks iki kovo 1 dienos.

Vilma Briedienė,
Meškuičių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė