Nuo 2018 m. kovo 12-os dienos Meškuičių bibliotekoje veikia Naisių mezgėjų klubo rankdarbių paroda.
Naisių mezgėjų klubas vienija įvairių profesijų moteris, kurias jungia vienas pomėgis – mezgimas. Anot vadovės Linos Vaičiuvienės, užsiėmimų metu dalijamasi naudingais patarimais, mokomasi naujų mezgimo raštų, technikos. Klubas dalyvauja įvairiose šventėse, renginiuose. Tapo tradicija kasmet birželio mėnesį Naisiuose  organizuojama Mezgimo viešumoje diena. 2016 m. tokios šventės metu buvo pasiektas Lietuvos rekordas – susirinko daugiausia mezgėjų vienoje vietoje. Klubas dalyvauja labdaringoje veikloje – Šiaulių kūdikių namams dovanoja savo mezginius bei kitas dovanas, dalyvauja šios įstaigos kalėdiniuose  renginiuose, šeimos šventėse, įvairiuose projektuose.
Paroda veiks iki kovo 29 d. Apsilankykite!

Vilma Briedienė,
Meškuičių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė