Už lango vėlyvo rudens ilgi vakarai, o Meškuičių bibliotekoje eksponuojami moterų studijos ,,Ieva“ patys šilčiausi ir nuostabiausi rankdarbiai: siūtos madingos kepuraitės, velti vilnų šalikėliai, dekupažu puoštos dėžutės, vąšeliu nerti telefonų dėkliukai ir išdidžios rankinės, iš karoliukų vertos subtilios segės, žavios apyrankės, šventiniai eglučių papuošalai. Visko net neišvardinsi! Geriausia, ateiti į biblioteką ir pamatyti.
,,Bet kokie rankdarbiai – tai naudinga veikla, padedanti nusiraminti, arba tiesiog malonus  užsiėmimas, tarsi savotiška natūrali meditacija, atitraukianti nuo kasdieninių problemų“,– sako ,,Ievos“ studijos moterys.
Džiugu, kad rankdarbiai šiais laikais užima jiems deramą vietą visuomenėje –  šiuo metu madingiausias yra savo rankomis sukurtas darbas. Auksarankės džiaugiasi matydamos, jog žavimasi jų kruopščiais darbeliais, ypač šiandien, kai viską galima nusipirkti parduotuvėje.
O skaitytojams malonu, kad ne tik knygą bibliotekoje gali atėjęs pasiimti paskaityti, bet ir ,,akis paganyti“ ar idėjų pasisemti!

Paroda veiks iki lapkričio 29 dienos. Maloniai kviečiame apsilankyti!

Vilma Briedienė,
Meškuičių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė