Paskelbta  Lie 12, 2019

MEŠKUIČIŲ BIBLIOTEKOJE LANKĖSI VAIKŲ RAŠYTOJA, MENININKĖ IGNĖ ZARAMBAITĖ

2019 m. liepos 10 d. Meškuičių bibliotekoje lankėsi vaikų rašytoja, menininkė Ignė Zarambaitė, kurią į susitikimą su bibliotekos mažaisiais lankytojais pakvietė bibliotekininkė Vilma Briedienė, vykdydama Lietuvos kultūros tarybos ir Šiaulių rajono savivaldybės finansuojamą projektą ,,Skaityk ir veik“.
Rašytoja  pristatė dvi savo naujausias  knygas:  „Elzė ir senojo dvaro paslaptis“ bei „Stebuklingi senelio batai“. Mažieji bibliotekos skaitytojai  autorės knygų su autografu galėjo laimėti žaismingoje loterijoje –  išpūtę didžiausią muilo burbulą. Ignė  vaikams ne tik rašo knygas, bet  prasitarė  apie savo neįprastus pomėgius:  laisvalaikiu žaidžia futbolą, susimeistrauja baldą ar nusilipdo reljefą ant sienos. O lėlių kūrimas – dar vienas rašytojos pomėgis.  „Svarbiausia kuriant įdėti širdį“ – taip knygų  autorė iš Šilutės nuolat  kartojo. Ir iš tiesų, darydama lėles, ji visada pirmiausia nulipdo ir į jų vidų įdeda širdį! i Ir lėlės tampa jaukios, gyvos, su jomis užsimezga šiltas ryšys.  Į susitikimą su meškuitiečiais  Ignė atsivežė ir savo didžiausią lėlę, knygos ,,Stebuklingi senelio batai“ personažą Enriką. Rašytoja prisipažino, kad savo sukurtoms lėlėms nededa bet kokio vardo – laukia kol jos pačios menamu  žvilgsniu pasakys, kaip jas vadinti.
Ignė Zarambaitė bibliotekai padovanojo  savo naujausią knygą ,,Stebuklingi senelio batai“, pamokė, kaip pasidaryti sau mielus ir sėkmę nešančius kaukučius, o atsisveikindama skaitytojams linkėjo kasdienybėje pastebėti daug  stebuklų ir jais pasidžiaugti!

Vilma Briedienė,
Meškuičių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Projektą finansuoja

 

 

 

 

Partneriai

 

 

 

Informaciniai rėmėjai

 

Projektą vykdo

Meškuičių biblioteka

 

 

 

Kategorijos Naujienos PROJEKTAI Svarbu
Pasidalinti įrašu
  • 47
VASAROS SKAITYMAI KURTUVĖNŲ BIBLIOTEKOJE
KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOS VAIKŲ LITERATŪROS SKYRIAUS KLUBO „SMALSUČIAI“ NARIAI PRISIMINĖ PIRMĄJĮ LIETUVOS VALSTYBĖS VALDOVĄ MINDAUGĄ

Nėra komentarų