Paskelbta  Lie 12, 2019

MEŠKUIČIŲ BIBLIOTEKOJE LANKĖSI VAIKŲ RAŠYTOJA, MENININKĖ IGNĖ ZARAMBAITĖ

2019 m. liepos 10 d. Meškuičių bibliotekoje lankėsi vaikų rašytoja, menininkė Ignė Zarambaitė, kurią į susitikimą su bibliotekos mažaisiais lankytojais pakvietė bibliotekininkė Vilma Briedienė, vykdydama Lietuvos kultūros tarybos ir Šiaulių rajono savivaldybės finansuojamą projektą ,,Skaityk ir veik“.
Rašytoja  pristatė dvi savo naujausias  knygas:  „Elzė ir senojo dvaro paslaptis“ bei „Stebuklingi senelio batai“. Mažieji bibliotekos skaitytojai  autorės knygų su autografu galėjo laimėti žaismingoje loterijoje –  išpūtę didžiausią muilo burbulą. Ignė  vaikams ne tik rašo knygas, bet  prasitarė  apie savo neįprastus pomėgius:  laisvalaikiu žaidžia futbolą, susimeistrauja baldą ar nusilipdo reljefą ant sienos. O lėlių kūrimas – dar vienas rašytojos pomėgis.  „Svarbiausia kuriant įdėti širdį“ – taip knygų  autorė iš Šilutės nuolat  kartojo. Ir iš tiesų, darydama lėles, ji visada pirmiausia nulipdo ir į jų vidų įdeda širdį! i Ir lėlės tampa jaukios, gyvos, su jomis užsimezga šiltas ryšys.  Į susitikimą su meškuitiečiais  Ignė atsivežė ir savo didžiausią lėlę, knygos ,,Stebuklingi senelio batai“ personažą Enriką. Rašytoja prisipažino, kad savo sukurtoms lėlėms nededa bet kokio vardo – laukia kol jos pačios menamu  žvilgsniu pasakys, kaip jas vadinti.
Ignė Zarambaitė bibliotekai padovanojo  savo naujausią knygą ,,Stebuklingi senelio batai“, pamokė, kaip pasidaryti sau mielus ir sėkmę nešančius kaukučius, o atsisveikindama skaitytojams linkėjo kasdienybėje pastebėti daug  stebuklų ir jais pasidžiaugti!

Vilma Briedienė,
Meškuičių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Projektą finansuoja

Partneriai