2018 m. spalio 11 d. rytą Aukštelkės bibliotekoje lankėsi Aukštelkės mokyklos-daugiafunkcio centro pirmos klasės mokiniai su mokytoja Vilma Kardašiene. Tą pačią dieną į biblioteką atvyko priešmokyklinio ugdymo grupė su mokytoja Paulina Ivanauskaite bei padėjėja Laimute Mikštiene. Aukštelkės bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Roberta Šinušienė susirinkusiems pristatė interaktyvias ir grojančias knygutes. Tai knygos su papildyta realybe, muzikinės knygos ir enciklopedijos, tereikia parsisiųsti nemokamą programėlę į savo išmanųjį telefoną ir galima jomis naudotis. Vaikams labai patiko šios knygutės, galėjo patys jas vartyti ir klausytis įvairių muzikinių garsų. Mažieji bibliotekos lankytojai gaminosi knygos skirtukus su Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos logotipu.
Tie vaikai, kurie dar neskaitė bibliotekoje,  tapo naujais bibliotekos skaitytojais.  Renginuko dalyviai ir jų mokytojos padėkojo bibliotekininkei už smagiai praleistą laiką bibliotekoje ir pažadėjo, kad joje dar būtinai apsilankys.

Roberta Šinušienė,
Aukštelkės bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė