Prasidėjo gražiausias metų laikas, vasara. Bazilionų vyresnioji bibliotekininkė Asta Platiakienė pakvietė mažuosius bibliotekos skaitytojus į popietę „Saulutės spindesy“, kuri vyko birželio 10 d. Vaikai klausėsi pasakų, kurias skaitė bibliotekos draugiška savanorė Manta Karlinskaitė. Išgirstų pasakų veikėjus vaikai piešė spalvotomis kreidelėmis ant kieme esančių plytelių. Pūtėme balionus, ant kurių vaikai piešė sveikinimus ir linkėjimus vasarai. Bibliotekininkė pristatė vaikams skaitymo skatinimo iššūkyje „Vasara su knyga“, kurio šūkis – „Skaitymas mus jungia“ ir pakvietė užsiregistruoti ir dalyvauti! Išreiškusiems norą dalyvauti, bibliotekininkė buvo paruošusi knygas pagal pateiktą tematiką.

Primename, kad dalyvauti skaitymo iššūkyje gali visi!

Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai perskaityti 5 knygas ir jas įvertinti:

1. Perskaityk knygą, kurios autorius yra iš Šiaurės šalių
  2. Perskaityk knygą, kurios pavadinime yra skaičius
  3. Perskaityk knygą apie gamtą
  4. Perskaityk knygą apie draugystę
  5. Perskaityk eiliuotą knygą

Daugiau informacijos apie projektą galite rasti adresu – www.vasarasuknyga.lt

Asta Platiakienė,
Bazilionų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė