Minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Meškuičių filiale surengta iškilminga šventė-koncertas ,,Dainų ir šokių pynė Lietuvai’’. Šie metai Meškuičiams ypatingi – miestelis švenčia 460 metų sukaktį, Šv. Stanislovo bažnyčia mini 120-ąsias metines, o nuo to laiko, kai miestelyje įkurti pirmieji kutūros namai-70 metų.
Į tradicinį renginį gausiai besirenkančius meškuitiečius Kultūros centre džiugino spalvinga ir žaisminga paroda, skirta tautinio kostiumo metams, kurią parengė lopšelio-darželio vaikučiai. Meškuičių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Vilma Briedienė, surengė parodą ,,Signatarai’’, kuri dar kartą priminė iškilias asmenybes 1918 m. pasirašiusias Lietuvos Nepriklausomybės aktą.
Šventėje kalbėjo svečiai – Lietuvos Respublikos Seimo nariai – Arūnas Gumuliauskas ir Vitalijus Gailius, klebonas Vytautas Ripinskis, Kovo 11-osios akto signatarė, gydytoja Miglutė Gerdaitytė ir Meškuičių seniūnijos seniūnė Jolanta Baškienė. Seniūnė J. Baškienė pasidžiaugė, kad sukurtas Meškuičių internetinis puslapis, kurį, kaip diplominį darbą kūrė ir miesteliui dovanojo studentas Aivaras Zelba. Meškuitiečius pakvietė prisijungti prie miestelio jubiliejinių renginių ir sukurti logotipą, kuriame atsispindėtų visos sukaktys.
Koncerto režisierė Meškuičių filialo meno vadovė Rasa Zelbienė į šventinio koncerto programą sudėjo eilėraščių posmus, dainas, instrumentines melodijas, šokius, kuriuos atliko mėgėjų meno kolektyvai iš lopšelio-darželio, Meškuičių gimnazijos ir Kultūros centro. Kolektyvus ruošė vadovai – Loreta Morkūnienė, Kristina Daukšaitė, Rasa Zelbienė ir Rolandas Erniulis. Šventę vedė gimnazistai – Laura Baškytė ir Nedas Aukščionis.

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Meškuičių filialo informacija