Žarėnų bibliotekoje nuo 2020 m. kovo 10 d. iki 20 d. veikia paroda ,,MŪSŲ SPALVOS LIETUVAI“, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui paminėti. Dar daugiau, dviejų Laimų, nepriklausomų kaimo kūrėjų paveikslų, galite pamatyti, atėję į Žarėnų kaimo biblioteką, jau šiandien. Kviečiame būtinai užsukti, stabtelėti, ir pasidžiaugti spalvomis, vaizdeliais, kur kaimo žmogaus filosofija žaismingai perteikta suveltos vilnos ,,šmoteliu“, ar kreidelių šešėliais. Darbų autorės laukia jūsų. Vilnos darbai – Laimos Skopienės, nefiksuotos pastelės darbai – Laimos Steponavičienės.

Nebijokime savo mažų, kuklių, reikšmingų ar tik šiaip, pakeliančių nuotaiką darbų, skirti mylimai Lietuvai, juk tai mes ir esame – LIETUVA.

Laima Steponavičienė,
Žarėnų bibliotekos bibliotekininkė