Mieli Lietuvos bibliotekininkai,

Asociacija „Langas į ateitį“ kartu su Nacionaline skaitmenine koalicija Lietuvoje kviečia prisijungti prie tradicine tapusios ES akcijos „All Digital Week 2018“ (anksčiau – Interneto savaitė) kovo 19–25 dienomis.

Pagrindinės „All Digital Week 2018“ temos:

• kurkime pasitikėjimą technologijomis, plėtodama kritinį mąstymą ir medijų (žiniasklaidos priemonių) naudojimo raštingumą (įskaitant netikrų naujienų ir neapykantos atpažinimą socialinėje žiniasklaidoje ir kovą su netikra informacija ir neapykanta);
  • tęskime visą gyvenimą trunkantį mokymąsi, stiprindami skaitmeninius įgūdžius besikeičiančioje ir vis labiau skaitmenizuotoje aplinkoje.

Kviečiame Jus ir bibliotekų lankytojus  prisijungti prie šių veiklų:

1)„All Digital Week 2018“ metu lenktyniausime su kitomis Europos Sąjungos šalimis užsiregistruodami skaičiuoklėje: https://www.esurveyspro.com/s/409741/alldigitalweek2018

2) Kovo 19–25 dienomis tapkite šios akcijos dalyviais ir mūsų puslapyje www.epilietis.eu užregistruokite savo renginį ar veiklą paminint „All Digital Week 2018“. Akcijos organizatoriai Lietuvoje jums siūlo naują mokomąją medžiagą, skirtą naudoti bibliotekose, mokyklose ar mokytis namuose. Ši medžiaga skirta įvairaus amžiaus Lietuvos gyventojų skaitmeniniams gebėjimams ugdyti ir saugumui internete stiprinti.

3) Dalyvaukite specialiai bibliotekininkams kovo 19 d. paskelbtame konkurse „Langas į ateitį“ FB paskyroje.

Konkurso “All Digital Week 2018” mūsų bibliotekoje“ sąlygos:

1. Kovo 19 – 25 d. savo Facebook paskyroje dalinkitės įrašu, kuriame aprašote, kaip minite „All Digital Week 2018“ savo bibliotekoje, prirašydami #AllDigitalWeek #AllDigitalWeekLietuvoje (būtina sąlyga).
  2. Registruokite savo renginį paspaudę nuorodą: http://alldigitalweek.eu/events/add-event/

Jei kyla sunkumų dėl renginio registracijos – susisiekite su gyte@prservice.lt

Mes savo ruožtu „All Digital Week 2018“ pabaigoje išrinksime originaliausią FB  įrašą su #AllDigitalWeek ir #AllDigitalWeekLietuvoje ir apdovanosime „Langas į ateitį“ ir Nacionalinės skaitmeninės koalicijos prizais.

Kviečiame dalyvauti „All Digital Week 2018“ akcijoje ne tik patiems, bet ir pakviesti prisijungti savo draugus ir kolegas!

Daugiau informacijos apie „All Digital Week 2018“  renginius ir skaičiuoklę rasite čia:

www.alldigitalweek.eu
www.epilietis.eu