2018 m. kovo 18 dieną Bridų bibliotekoje vyko edukacinis užsiėmimas – dekupažo pamoka „Šv. Velykų spalvos“. Užsiėmimą vedė Šiaulių rajono Gruzdžių socializacijos centro pedagogė Rita Gaidamavičiūtė. Susirinkusios užsiėmimo dalyvės apžiūrėjo autorės meno darbų parodą „Dekupažo magija“. Gražūs mažmožiai, originalūs indai, paveikslai, buities reikmenys sužavėjo moteris, kurios panoro išmokti dekoravimo technikos paslapčių. Kūrybinė veikla užsitęsė įgyvendinant sumanytas idėjas. Šauniai praleidusios sekmadienio popietę, moterys į namus išsinešė šventine nuotaika kvepiančius savo rankų darbo kūrinius.
Galbūt apsilankymas Bridų bibliotekoje veikiančioje parodoje „Dekupažo magija“ įkvėps ir jus naujoms veikloms, gražiems darbams ir atneš į jūsų namus pavasarį. Paroda veiks iki balandžio 8 dienos.

Milda Vėlavičiūtė-Atkočiūnė,
Bridų bibliotekos bibliotekininkė