2017 m. rugsėjo 25 d. Šiaulių Rotary klubas ,,Harmonija“ apsilankė Kurtuvėnų bibliotekoje. Svečius pasitiko Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Ingrida Klupšaitė ir Kurtuvėnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Aurelija Kniurienė. Rotary klubo ,,Harmonija“ prezidentė Živilė Gaižauskienė pasidžiaugė, kad ir šiais laikais bibliotekos išlieka šviesuliais miestelių, kaimų gyventojams. Klubo dalyvės buvo pasitiktos skambiomis dainomis, kurias atliko bibliotekininkė ir miestelio bendruomenės narė Stefanija Volbikienė. Nuoširdžiausią padėką klubui ,,Harmonija“ už geranorišką bičiulystę, paramą ir bendradarbiavimą išreiškė Viešosios bibliotekos direktorė Ingrida Klupšaitė. Ji pasidalijo savo mintimis apie spaudos ir literatūros svarbą bendruomenėms, supažindino su bibliotekų teikiamomis įvairiapusiškomis veiklomis. Vienas svarbiausių tikslų dėl ko Rotary klubo ,,Harmonija“ atstovės atvyko į biblioteką buvo knygų dovanojimas. Bibliotekos lentynos bus papildytos 150 naujų knygų. Prasmingą veiklą bibliotekai klubo nariai atlieka jau antrus metus ir džiaugiasi galėdami dovanoti knygas!

Aurelija Kniurienė,
Kurtuvėnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė