2017 m. gegužės 16-osios popietę Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyrius vėl sulaukė svečių. Šįkart pabendrauti ir turiningai praleisti laiką pasikvietėme Kuršėnų Vaikų dienos centro VšĮ „ETERNA VITA“ vaikus ir jų vadovę Astą Bugienę bei savanorę Daivą Jonaitienę.
Kadangi 2017-ieji metai Lietuvoje buvo paskelbti Piliakalnių metais, nusprendėme popietę skirti būtent šiai temai. Internetiniame puslapyje https://www.pamatyklietuvoje.lt/ lankytojams siūloma iš 30 gražiausių Lietuvos piliakalnių išrinkti tris labiausiai patikusius. Tad, nieko nelaukdami, pasitelkdami visas išmaniąsias technologijas – kompiuterius ir planšetes – pradėjome kelionę interaktyviame žemėlapyje atrandant dar negirdėtus ir gerai žinomus Lietuvos piliakalnius. Vaikai noriai diskutavo, tarėsi, komunikavo. Nuomonės, be abejo, išsiskyrė, tad kiekvienas sau labiausiai įstrigusius piliakalnius rinko asmeniškai.
Dėkojame Vaikų dienos centrui VšĮ „ETERNA VITA“ už norą bendradarbiauti, dalyvauti ir tobulėti. Viliamės, kad susitikimas patiko ir norėsite grįžti į biblioteką ne tik dalyvauti veiklose, bet ir išsirinkti knygų. Biblioteka visada atvira vaikams!

Vilma Grudžinskienė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė