knygu-kalPirmąjį žiemos penktadienį (gruodžio 2 dieną) į Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vaikų literatūros skyrių rinkosi klubas „Veikdamas augu, mąstau, tobulėju“.
Visai neseniai Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė paskelbė akcijos „Knygų Kalėdos“ pradžią. Vaikų literatūros skyrius kasmet aktyviai palaikantis šią akciją, taip pat bibliotekoje paskelbė „Knygų Kalėdų“ atidarymą.
Akcijos atidarymo popietė-edukacinis užsiėmimas „Knygų Kalėdų skrynelė“ prasidėjo fleitos garsais. Klubo narės Deimantė Kazelskytė ir Urtė Jocaitė, pasikeisdamos šildė klausytojų širdis, kūriniu „Kalėdinė daina“. Vaikai paklausę įkvepiančios fleitos melodijos ir trumpos informacijos apie akciją „Knygų Kalėdos“ ėmė dekoruoti, puošti akcijai skirtą dėžę. Įsijautę į Kalėdinę dvasią, vaikai garsiai diskutavo, svarstė ar daug atsiras dovanojančių knygas mūsų bibliotekai. Ne vienas klubo narys pažadėjo paraginti savo klasės draugus, tėvelius, mokytojus pasidalinti gerumu ir padovanoti bibliotekoms knygų, kurios keičia gyvenimą.

Karolina Jasiukevičiūtė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė