2018 m. birželio 19 d. į Kuršėnų Vytauto Vitkausko biblioteką rinkosi Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos sporto klubo „Atgaiva“ nariai, kurie yra daugelio sporto šakų tokių kaip: šaškės, šachmatai, smiginis, kimštinio kamuolio metimas, petankės, bočios žaidėjai, laimėtojai, mėgėjai ir aukščiausių vietų prizininkai. Artėjant įvairių sporto šakų intensyvioms treniruotėms ir varžyboms, sporto klubo nariai, nutarė atpalaiduoti savo mintis, jausmus, pagerinti emocinę ir fizinę sveikatą bibliotekos organizuotame edukaciniame užsiėmime „Ebru menas – tapymas ant vandens“. Tai puiki priemonė atsipalaiduoti, skatinti kūrybiškumą ir ugdyti pasitikėjimą savimi. Užsiėmimo dalyviai džiūgavo, kad šis unikalus piešimo metodas nereikalauja ypatingų meninių gebėjimų ir priverčia į meno pasaulį pažvelgti kitu kampu. Taip pat žavėjosi vieni kitų darbais, Ebru paveikslų kūrybos procesu, užburiančia spalvų ir formų transformacija bei greitu ir neįtikėtinai gražiu rezultatu.

Susirinkusieji liko patenkinti netradiciniu Ebru meno užsiėmimu, o svarbiausia tai, kad sportininkai atgavo jėgas ne tik rankose, bet ir sieloje.

Karolina Jasiukevičiūtė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja