2017 m. kovo 27 – balandžio 2 dienomis 28 Europos šalyse vyksta tradicinė „Interneto savaitė 2017“. Tai – kasmetinis renginys, skatinantis naudotis technologijomis bei internetu, įgyti geresnių įgūdžių ir labiau pasinaudoti interneto teikiamomis galimybėmis bei raginantis europiečius mokytis, dalyvauti ir kurti įvairiuose renginiuose ir veiklose.
Kovo 30 dieną Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos interneto skaitykloje rinkosi Pavenčių mokyklos bendrabutyje gyvenantys mokiniai su specialiaisiais poreikiais (auklėtoja Rasa Poškiene).
Vaikai buvo nusiteikę sužinoti ir išmokti kažką naujo bei pasitikrinti savo informacinių technologijų žinias. 4–6 klasių mokiniai mokėsi naudotis kompiuterio bei interneto suteikiamomis galimybėmis: rengė tekstą, naudojosi Google paieškos sistema, susikūrė elektroninį paštą. Įgytas žinias jie galės panaudoti  atlikdami įvairias užduotis mokykloje pamokų metu bei naudodamiesi internetu laisvalaikiu.
Popietės dalyviai bei visi apsilankę bibliotekos interneto skaitykloje kovo 27 – balandžio 2 dienomis  dalyvavo akcijoje „Registruokis Interneto savaitės dalyviu ir padėk Lietuvai pirmauti“.

Lina Bartkevičienė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė