2019 m. spalio 1 dieną Kuršėnų Vytauto Vitkausko biblioteka dalyvavo Tarptautinėje pagyvenusių žmonių dienos šventėje Kuršėnuose. Bibliotekos edukacinėje erdvėje Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekininkės kvietė dalyvauti viktorinoje ir laimėti šaunių prizų. Nors daugelis pradžioje jaudinosi, kad neatsakys į klausimus, tačiau pasirodė ne taip ir sudėtinga. Didelio dėmesio sulaukė knygų skirtuko dekoravimas neįprasta technika – skrebinimu. Dalyviai kurdami knygos skirtuką naudojo įvairiausias dailės technikas, ypač kūrybingai darbavosi vaikai, kurių skirtukai buvo labai unikalūs. Senjorai labai domėjosi bibliotekoje organizuojamomis veiklomis, teiravosi ar jau gautos kai kurios knygos, džiaugėsi, kad galėjo pabendrauti, linksmai ir kūrybiškai praleisti laiką.

Dovilė Navickaitė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė