knygu-kal2016 metų gruodžio 13 dieną Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos Janina Spulginienė ir Karolina Jasiukevičiūtė (įsikūnijusi į snieguolės vaidmenį) paruošusios specialią Knygų Kalėdų programą ir simbolines dovanėles nuvyko į Vaikų dienos centrą VšĮ „ETERNA VITA“. Viešnagės tikslas – supažindinti vaikus su „Knygų Kalėdų“ akcija, jos tikslais ir šių metų tema. Bibliotekininkės, jaukiai įsitaisiusios prie apvalaus bendro stalo, kartu su vaikais bei dienos centro vadovėmis Asta Bugiene ir Violeta Bernotaite, pirmiausiai buvo supažindintos su centro savanore iš Vokietijos Jule Gebhardt. Pažintimi prasidėjo smagi, šventinė diskusija. Įsidrąsinę vaikai, viešnioms atviravo, kokių dovanų tikisi iš Kalėdų senelio, kaip žada keisti savo, tėvų ar net visos šeimos poelgius taip, kaip jiems norėtųsi.
Netrukus grįžome prie „Knygų Kalėdų“ temos. Snieguolė (Karolina Jasiukevičiūtė) pakvietė paklausyti istorijos John Strange Winter „Kalėdų fėja“. Pasakojimas apie du berniukus, jų draugystę ir gražius poelgius. Skaitymą vainikavo snieguolės žiemiškos užduotys, mįslės ir prizai.
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus informacija