Liepos 28-osios popietę vaikų klubas “Smalsučiai“ vėl rinkosi į biblioteką. Nors ir vasaros atostogos – vaikai ateina noriai. Šįkart bibliotekininkės vaikams pasiūlė daugiau pažaisti ir pajudėti. Visi bendrai pavartę knygą „Mano atostogų knyga“,  išsirinkome kelis smagius žaidimus gimtadienio šventei.
Vienas iš žaidimų – „Gaudyk ir sakyk“. Bibliotekininkė Vilma Grudžinskienė apklijavo kamuolį lapeliais, ant kurių buvo užrašyta įvairių klausimų bei užduočių. Kamuolį reikėjo mesti draugui, kai jis sugauna, ant kurio lapelio buvo dešinės rankos nykštys, tą užduotį jis turėdavo ir įvykdyti. Arba jei tai buvo klausimas – atsakyti į jį. Žaidimas buvo įdomus. Taip sužinojome nemažai viena apie kitą. Kitas žaidimas, pavadinimu „Dramblys“, taip pat buvo įtraukiantis, verčiantis pasukti galveles. Pirmas žaidėjas turėjo išsirinkti bet kokią raidę, iš kurios visi turi pasakyti po žodį. Pavyzdžiui, pasirinkome raidę R. Kokių tik žodžių vaikai nesugalvojo: ropė, radijas, raidė, ruduo… Tačiau jei kuris nesugalvojo žodžio, gavo raidę D. Žaidėme tol, kol vienas žaidėjas surinko visas žodžio DRAMBLYS raides. Taip žaidėme smagiai besijuokdamos ir klegėdamos net kelias valandas. Smagu, kad vaikams klubo užsiėmimai patinka ir jie visad su malonumu ateina į įvairias edukacines veiklas.

Vilma Grudžinskienė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė