Pats pasiruošimas Kalėdoms yra savaime didelė šventė, suburianti mus bendram tikslui ir veiksmui. Jeigu nelieka laiko artimiems draugams ir buvimui kartu, vadinasi, reikia iš naujo viską sudėlioti. Pati didžiausia dovana ir prisiminimas yra jauki, linksma iš anksto gerai suplanuota šventė.
2019 m. gruodžio 10 d. pavakarę moterys rinkosi į Drąsučių biblioteką, kurioje surengtos kalėdinės dirbtuvės. Drąsučių bibliotekos bibliotekininkė Karina Udrė labai linksmai ir vaizdžiai  parodė moterims, kaip galima pasigaminti įvairius kalėdinius papuošimus iš senų knygų. Džiaugiamės, kad knygos, prikeltos antram gyvenimui, papuošė Drąsučių filialą. Prisiminkite, kad šiltas apkabinimas yra tobula Kalėdų dovana – jos dydis tinka visiems ir ją labai lengva grąžinti atgal.
Bibliotekoje artėjančioms gražiausioms metų  šventėms parengta senų atvirukų paroda „Širdį sušildantis tas senas atvirukas“. Maloniai kviečiame apsilankyti.

Karina Udrė,
Drąsučių bibliotekos bibliotekininkė