„tai ir yra gyvenimas – kasdien
kas vieną mirksnį, kai gyvename
ir tada kai ruošiamės gyventi…
kai nėra laiko gyventi –
tai ir yra gyvenimas – kasdien,
kai gyvenimo vis daugiau ir daugiau,
o laiko gyventi mažėja…“

Vytautas Kirkutis „Rūko ženklinimas“

2019 metų gruodžio 11 dieną Ginkūnų bibliotekos senjorų klubo nariai rinkosi į tradicinę šventę „Skubančio laiko rate“, prisiminti gražias metų akimirkas, pabendrauti, besibaigiančius metus palydėti. Renginys vyko Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Ginkūnų filialo salėje. Renginio vedėja ir senjorų klubo vadovė Ginkūnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Rimvida Linauskienė pristatė įvairiapusišką klubo veiklą ir pasidžiaugė aktyviomis narėmis, kurios savo gebėjimais, talentais ir idėjomis prisijungia drauge kurti smagų ir prasmingą gyvenimą.

Renginyje dalyvavusi Ginkūnų seniūnijos seniūnė Vilija Kvasienė, pasveikino susirinkusius, kaip visada nuoširdžiai, prasmingais ir maloniais žodžiais, linkėdama kuo daugiau šviesių dienų, stiprios sveikatos, šiltų prisiminimų, meilės ir širdies šilumos. R. Linauskienė sveikino visų metų jubiliates, įteikdama gėlių vazonėlį ir atviruką. Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Kairių filialo moterų vokalinio ansamblio dainininkės (vad. Gediminas Balčiūnas)  skambiomis dainomis džiugino  susirinkusių širdis.

Po prasmingų žodžių apie džiaugsmo ir laimės pajautimą, prasidėjo linksmas šurmulys – visi smagiai šnekučiavo, ragavo suneštų patiekalų ir kitų gardumynų, senjorės turėjo galimybę padainuoti kartu su kairiškiais, prisiminti dainas, kurias dainavo prieš daugybę metų.

Šventė baigėsi. Dalyviai skirstėsi su gera nuotaika, linksmi.

Rimvida Linauskienė,
Ginkūnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė