2017 metų gruodžio 8, 11, 12, 13 dienomis Voveriškių bibliotekoje vyko užsiėmimai, kuriuos vedė bibliotekininkė Inga Kerienė. Rugsėjo ir spalio mėnesiais bibliotekininkė Inga Kerienė dalyvavo mokymuose projekte „Mobili inovatyvių technologijų laboratorija vaikams ir jaunimui“. Mokymus organizavo Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka. Projekto tikslas – ugdyti vaikų ir jaunimo, gyvenančių regionuose, taip pat ir turinčių specialiųjų poreikių, skaitmeninį raštingumą ir skaitmenines kompetencijas panaudojant Mobilią inovatyvių technologijų laboratoriją, siekiant mažinti jų skaitmeninę ir informacinę atskirtį ir sudarant prielaidas jų sėkmingai socializacijai bei ekonominei integracijai. Užsiėmimai sulaukė didžiulio dėmesio. Dalyviai planšetėse išbandė „Bamboo“, „123D Sculpt+“, „123D Design“, „Quiver Vision“ programas. Technologijomis domėjosi ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. Su inovatyviomis technologijomis susipažino ir jas išbandė 50 vaikų, tame tarpe ir su specialiaisiais poreikiais. Mokymuose taip pat dalyvavo 10 suaugusių lankytojų. Visiems didžiausią įspūdį paliko virtualios realybės akiniai. Projekto rėmėjai: Lietuvos Kultūros ministerija, Lietuvos kultūros taryba, JAV ambasada Lietuvoje.

Inga Kerienė,
Voveriškių bibliotekos bibliotekininkė