2018 m. vasario 6 dieną Naisių bibliotekoje paminėta Tarptautinė Saugesnio interneto diena. Šiais metais Saugesnio interneto dienai skirtas šūkis „Junkis, kurk ir dalinkis pagarbiai: geresnis internetas prasideda nuo tavęs!“.
Į popietę bibliotekoje susirinkę Naisių mokyklos mokiniai susipažino su planšetėmis „iPad“ ir  3D virtualios realybės akinias. Virtuali realybė – tai pažangiausia technologija kurianti visiškai naujus vaizdo, judesio, erdvės suvokimo potyrius,  Virtualios realybės  akiniai leidžia neišeinant iš namų nusikelti į bet kokią vietą, nes trimatį vaizdą galėsite stebėti 360 laipsnių kampu tiesiog sukiojant galvą. Mokiniai susidomėję stebėjo virtualų pasaulį, dalinosi patirtais įspūdžiais. Su šiais akiniais  galima kitaip pamatyti filmus, „You Tube“ vaizdelius, iš naujo atrasti kompiuterinius žaidimus. Mokymus pravedė Meškuičių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Vilma Briedienė.
,,Nepamiršk, kad internetas nuostabus išradimas, bet tave supa dar daugybė nuostabių dalykų  –  nepražiopsok jų!“.

Benita Dabregienė,
Naisių bibliotekos bibliotekininkė