2018 m. birželio 8–10 dienomis Gasčiūnų (Joniškio rajonas) pagrindinės mokyklos vaikai laiką leido Gasčiūnų parapijos organizuotoje dienos stovykloje „Meilė – mūsų viltis“. Birželio 8 dieną Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Informacijos ir kraštotyros skyriaus kultūrinės veiklos vadybininkė Roberta Rasikienė stovyklos ugdytiniams vedė įvairias edukacijas: „Konstravimas su 3D pieštukais“, „Ebru menas – tapymas ant vandens“, „Šviečiantys smėlio staliukai ir molbertai“. Vaikai turėjo galimybę piešti ant stiklo, lipdyti iš kinetinio smėlio, piešti ant vandens, o po to savo piešinius perkelti ant specialaus popieriaus. Terapiniai užsiėmimai padėjo atsipalaiduoti, kūrybiškai praleisti laiką ir išbandyti įdomias priemones. Stovyklautojai aktyviai įsijungė į visas siūlomas veiklas, uždavė įvairiausių klausimų, susijusių demonstruojamomis priemonėmis.
Labai smagu, kad vaikams suteikiama galimybė dalyvauti tokiose prasmingą laisvalaikio užimtumą skatinančiose stovyklose, į kurių veiklas gali įsijungti ir biblioteka, pristatydama įvairias parodas ir edukacijas!

Roberta Rasikienė,
Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Informacijos ir kraštotyros skyriaus kultūrinės veiklos vadybininkė