knygu-kal

Iš visų pusių mus supa informacija. Nežinodami, kaip joje orientuotis, kaip atsirinkti reikalingiausią, pasijuntame, tarsi atsidūrę neįžengiamose džiunglėse. Vis svarbesniu tampa gebėjimas mokytis, naudotis bibliotekoje sukauptais dokumentais, internetu.
Gruodžio 9 dieną Ginkūnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Rimvida Linauskienė kartu su Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos lietuvių kalbos mokytoja Aušra Višniauskiene surengė pažintinę pamoką 6 klasių mokiniams. Pamokos tema – informacijos pasaulis, kuris padėtų suprasti, kaip jis sutvarkytas, kaip jame orientuotis, supažindinti su pagrindinėmis sąvokomis. Mokiniai mokėsi naudotis ne tik knygomis, bet ir elektroniniu katalogu LIBIS (Lietuvos integralioji bibliotekų sistema). Juk knyga – įkvepianti, pamokanti, patarianti – jaunam skaitytojui parodys naujus kelius, atvers gražesnius horizontus.
Dalyviai pasigrožėjo paruošta bibliotekoje žvakidžių ir staltiesėlių paroda iš asmeninės Onos Daukšaitės kolekcijos „Kalėdos uždega liepsnelę“.
Biblioteka jau sulaukė dovanų – knygų. Džiaugiamės, kad bendradarbiaujame su Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos mokytojomis ir „Knygų Kalėdomis“, nes šios akcijos metu stiprėja draugystė tarp skaitytojų ir bibliotekos, o knygų lentynos pasipildo naujomis, skaitytojų dovanotomis knygomis.

Rimvida Linauskienė,
Ginkūnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė