ginkunai ed
Written by Rita  /  On Sep 25, 2015

Edukaciniai užsiėmimai Ginkūnų filiale

Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Ginkūnų filiale planuojami edukaciniai užsiėmimai:

,,Rožės iš klevo lapų“. rozes 3Trukmė: suaugusiems 2 val. Ruduo – gamtos dailininkas – džiugina akis, pamėtėja neįtikėtiną pluoštą spalvų. Klevo lapai puiki spalvinga gamtinė medžiaga, iš kurios galima gaminti daugelį dalykų. Vienas iš jų — klevo lapų rožės. Gaminasi gan papratai, bet galutinis rezultatas išties puikus, o svarbiausia pigi medžiaga. Praktinio užsiėmimo metu išmoksime sukti gėles iš klevo lapų, nes sukurta puošyba iš artimos šiam sezonui gamtos medžiagos padovanos nuostabų įspūdį. Kursime puokštes kartu su Šiaulių profesinio rengimo centro buitinių paslaugų skyriaus floriste Nelda Šutaite bei Ginkūnų filialo vyresniąja bibliotekininke Rimvida Linauskiene.

>> http://biblioteka.w3.lt/edukacinis-uzsiemimas-ginkunu-filiale/

,,Karpiniai iš popieriaus“. karpTrukmė: suaugusiems 2 val., vaikams 1,5 val.
Karpiniai iš popieriaus, tai savitas menas, nekartojantis kitų menų ar amatų. Pasipuošti namus Kalėdų proga galima ir karpiniais iš popieriaus. Edukacinio užsiėmimo metu kursime akį džiuginančius karpinius iš popieriaus — Kalėdines dekoracijas ant langų. Mokymo programos tikslas: supažindinti su popieriaus karpinių istorija, specifika ir jų kūrimo priemonėmis bei įrankiais, išbandyti Kalėdinius motyvus.
Užsiėmimą padės vesti Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centro siuvimo-mezgimo būrelio vadovė Jelena Pliuskevič.

Rimvida Linauskienė,
Ginkūnų filialo vyresnioji bibliotekininkė

Ginkūnų bibliotekoje vyko edukaciniai užsiėmimai

Categories Edukacinė veikla