Nuo 2020 m. vasario 3 d. Ginkūnų bibliotekoje (Žeimių g. 9) veikia Ginkūnų gyvenvietės tautodailininkų Rasos ir Gintaro Daukšų bei Jono Vaicekausko autorinių darbų paroda, skirta Tautodailės metams. Parodoje eksponuojami Gedimino Daukšos tapybos darbai, drožiniai ir skulptūros iš medžio, Užgavėnių kaukės, Rasos Daukšienės – austinės juostos ir riešinės. Skulptoriaus Jono Vaicekausko darbai – akmens ir medžio skulptūros, Užgavėnių kaukės.
Parodos lankytojai kviečiami gėrėtis Rasos Daukšienės pintomis juostomis ir riešinėmis bei Gintaro Daukšos  medžio drožiniais ir skulptoriaus, akmentašio JonoVaicekausko atskleistas netikėtas akmens formas, medžio kaprizus. Tautodailininkų  darbai, ugdantys kantrybę, grožio pajautimą, puoselėjantys lietuviškas tradicijas džiugins lankytojus iki birželio 1 d.

Rimvida Linauskienė,
Ginkūnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė