Paskutinę balandžio savaitę, Lietuvoje, jau septynioliktą kartą, minima Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė.
Į Nacionalinės bibliotekos savaitės renginių sūkurį įsiliejo ir Ringuvėnų bibliotekos jaunieji skaitytojai. Balandžio 28 d. susirinkusius mažuosius bibliotekos bičiulius pasveikino Pepė Ilgakojinė. Ji trumpai ir šmaikščiai supažindino vaikus su šia Lietuvos bibliotekose vykstančia savaite. Apžvelgė, kuo ji ypatinga. Kadangi šios savaitės šūkis #tuesibiblioteka, tai Pepė su vaikais diskutavo, kokios bibliotekos jie norėtų ir ką pakeistų dabartinėje.
Vėliau Pepė pakvietė vaikus mini teatre suvaidinti pasaką. Knygos „Lėlių teatras. Vilko pasakos“ pagalba vaikai pasiskirstę rolėmis suvaidino žinomiausią pasaką „Raudonkepuraitė“. Vaidinimas sukėlė daug gražių emocijų. Vaikai išbandė neįprastą veiklą, kuri lavina kūrybiškumą ir vaizduotę.

Janina Butnorienė,
Ringuvėnų bibliotekos bibliotekininkė