verbunai
Written by Rita  /  On May 29, 2018

GARSINIAI SKAITYMAI ,,KNYGOS ŠVIESA“ VERBŪNŲ BIBLIOTEKOJE

Geras dalykas kaupti geras knygas, bet kur kas geresnis – dažniau jas skaityti.

/Frančeskas Petrarka/

2018 m. gegužės 24–25 dienomis Verbūnų bibliotekoje vyko akcija – garsiniai skaitymai ,,Knygos šviesa“ kaimo vienišų senelių ir neįgaliųjų namuose. Akcijos metu  Verbūnų bibliotekos bibliotekininkė Antanina Petrauskaitė kartu su savanorėmis Andželika Androlovaite, Auguste Savickaite ir Gabija Lavickaite aplankė vienišus, garbaus amžiaus buvusius ir esamus Verbūnų bibliotekos skaitytojus. Susitikimuose buvo skaitomos ne tik gyventojų pageidautų knygų ištraukos, bet ir kalbamasi, diskutuojama įvairiomis temomis, dalijamasi prisiminimais. Smagu matyti ir jausti, kad  mūsų apsilankymai yra reikalingi ir laukiami.
Biblioteka ir ateityje kvies visus mėgstančius skaityti tapti savanoriais ir dalyvauti tolimesniuose garsiniuose knygų skaitymuose, kad knygos pasiektų tuos, kuriems labai reikalingas gyvas ir nuoširdus bendravimas.

Antanina Petrauskaitė,
Verbūnų bibliotekos bibliotekininkė