Velykos – viena iš labiausiai laukiamų švenčių. Tai – pavasario atgimimo šventė, todėl jai iš anksto pradedama ruoštis, puošti namus.
2018 metų kovo 23 dieną į biblioteką rinkosi Voveriškių bendruomenės moterys. Bibliotekoje vyko edukacinis užsiėmimas „Ruošiamės Velykoms“. Kaip papuošti namus be didesnių išlaidų, moteris mokė Voveriškių mokyklos dailės ir technologijų mokytoja Jūratė Termenienė. Buvo gaminamos Velykų dekoracijos. Dekoracijos buvo daromos iš įvairių gamtoje randamų medžiagų. Dekoracijoms buvo naudojami kiaušiniai, šakelės, medžio gabaliukai, samanos, drožlės. Nors visos moterys dirbo su tomis pačiomis medžiagomis, kiekviena dekoracija atrodė skirtingai. Pasidžiaugusios savo sukurtais darbais, toliau moterys bendravo prie arbatos puodelio, dalijosi informacija apie Velykas, apie perskaitytas knygas, todėl laikas prabėgo labai greitai.

Inga Kerienė,
Voveriškių bibliotekos bibliotekininkė