Artėjant gražiausioms pavasario šventėms Velykoms, balandžio 10 dieną Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekoje vyko edukaciniai užsiėmimai. Jų metu vyresnioji bibliotekininkė Liongina Šufinskienė papasakojo apie Velykų reikšmę, papročius, pristatė knygas, kuriose rašoma apie šią šventę. Gruzdžių gimnazijos pradinių klasių mokiniai Deividas Šimalis, Urtė Leonaitė ir Ieva Mumgaudytė draugams perskaitė keletą eilėraščių apie Velykas.
Kūrybinius – edukacinius užsiėmimus pravedė Gruzdžių gimnazijos technologijų mokytoja Vita Baranauskienė. Ji su vaikais gamino velykines dekoracijas, kurių dalis demonstruojama velykinių darbelių parodoje ,,Rid rido margučiai“. Darbelius, kuriuos vaikai išsinešė namo, per šventes įteiks savo artimiesiems. Keletas darbelių papuošė bibliotekos langus, praeiviams primindami apie artėjančias pavasario šventes, kurios, tikimės, atneš daugiau saulėtų dienų, geros nuotaikos ir dar daug įdomių užsiėmimų bibliotekoje.

Liongina Šufinskienė,
Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė