2017 metų balandžio 20 d., Ringuvėnų bibliotekoje vaikai sudalyvavo edukacinėje valandėlėje „Artėjant vaikų Velykėlėms“, kurį organizavo  bibliotekininkė Janina Butnorienė. Bibliotekininkė, kartu su vaikais jau iš anksto pasiruošė Didžiojo margučio muliažą ir prisikarpė daug visokiausių dekoracijų. Vaikai ant margučio dėliojo, klijavo įvairias dekoracijas. Vyko malonus, kūrybinis procesas, o jo rezultatas – puikiai praleistas laikas bei nuostabiai išpuoštas Didysis Margutis, virtęs bundančios gamtos simboliu. Vaikai  labai gėrėjosi savo darbo rezultatu ir teko išgirsti: „Bibliotekininke, tokio gražaus, margučio man dar neteko matyti“. Turėdami atliekamų mažų kiaušinių ir dekoracijų, vaikai sugalvojo ir juos panaudoti. Kiekvienas dar numargino ir po mažą kiaušinį. Didysis ir mažieji margučiai dar keletą dienų bus eksponuojami bibliotekoje.

Janina Butnorienė,
Ringuvėnų bibliotekos bibliotekininkė