Vasario 24 dieną Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekoje vaikai kūrybinėse-edukacinėse dirbtuvėlėse ,,Pasigamink Užgavėnių kaukę“ gamino Užgavėnių kaukes. Vyresnioji bibliotekininkė Liongina Šufinskienė vaikams papasakojo apie Užgavėnių tradicijas. Jų metu reikia daug ir sočiai privalgyti, sukelti, kuo daugiau triukšmo, šokti, dainuoti, o svarbiausia išvyti žiemą ir laukti ateinančio pavasario. Vyresnioji bibliotekininkė Jurgita Jasiškytė vaikus supažindino su tradiciniais Užgavėnių veikėjais,papasakojo jų reikšmę šventėje.
Tuomet prasidėjo kūrybinis darbas – kaukių gaminimas. Susirinkusieji, padedant bibliotekininkėms, gamino Užgavėnių kaukes iš popieriaus, kurias patys spalvino ir dekoravo. Kaukės demonstruojamos parodoje ,,Užgavėnių monai“, maloniai kviečiame apsilankyti!.

Liongina Šufinskienė,
Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė