Labai džiaugiamės, jog mūsų bibliotekos pateiktas edukacinis užsiėmimas „Ebru menas – tapymas ant vandens“ įtrauktas į kultūros paso paslaugų rinkinį, kurį 2018 m. lapkričio 8 d. pasirašė Lietuvos Respublikos kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson (įsakymo nr. ĮV-659). Į kultūros paso paslaugų rinkinį įtrauktos 404 paslaugos, kurias teikia įvairios Lietuvos kultūros įstaigos.
Kultūros pasas – priemonė visų Lietuvos mokinių, besimokančių pagal bendrojo ugdymo programas, kultūros pažinimo įpročiams ugdyti ir jų kultūros patirčiai plėsti, teikiant jiems atitinkamas kultūros ir meno paslaugas. Laikomasi nuostatos, kad mokinių kultūrinių įpročių formavimas turi būti nuoseklus ir sisteminis, pritaikant kultūros ir meno paslaugas prie kiekvienos amžiaus grupės poreikių, žinių, galimybių priimti ir suvokti informaciją.

Nuo šiol galėsime prisidėti prie Kultūros paso įgyvendinimo ir mokinių įvairiapusiško ugdymo.

Roberta Rasikienė,
Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Informacijos ir kraštotyros skyriaus kultūrinės veiklos vadybininkė