„Akmuo pats savaime yra tobulas gamtos menas,
bet žmogus jame vis tiek nori palikti savo ženklus.“
                                                   Vilius Orvidas

2018 m. rugpjūčio 14 dieną bibliotekininkė Salvinija Šeškauskienė sukvietė mažuosius skaitytojus į edukacinį užsiėmimą „Akmenukai iš Šiupylių parko“, skirtą vaikų ir jaunimo skaitymams ,,Vasara su knyga“. Užsiėmimas vyko Šiupylių kaimo bendruomenės edukacijų kambaryje.

Bibliotekininkė Salvinija edukacinį užsiėmimą pradėjo, ištrauka iš rašytojo Aido Jaramino knygos „Akmenukų pasakos“, ir palinkėjo visiems kūrybinės sėkmės.

Pririnkę iš Šiupylių parko akmenukų, su spalvotais dažais, teptukais pasinėrė į kūrybą. Visi tapytojai susikaupę, tyliai piešė. Tapyti ant akmenuko nors ir sudėtinga, bet įdomu. Vienas piešė boružėlę, kitas – medelį, trečias – driežiuką, o juk kūrybiškumui ribų nėra. Vaikų kūrybos proceso metu sukurta tikra akmenukų pasaka.

Tad kviečiame visus knygų mylėtojus į akmenukų pasaką – parodą!

Salvinija Šeškauskienė,
Šiupylių bibliotekos bibliotekininkė