Nors dar visai neseniai miškai buvo padengti sniegu, ko gero, jis buvo paskutinis: vos tik nušvitus saulutei džiaugiamės atėjusiu pavasariu.
2018 m. kovo 22 d. Drąsučių kaimo vaikai rinkosi į edukacines kūrybines dirbtuves „Rid rid margutis“, kurias organizavo Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Drąsučių filialas, Drąsučių biblioteka ir Drąsučių bendruomenė.
Drąsučių filialo meno vadovė Eugenija Jurkienė su vaikais kalbėjosi apie margučių raštus, ką jie simbolizuoja, kodėl reikia marginti kiaušinius, kokie marginimo būdai, kaip margučius margina jų mamytės ar močiutės. Dirbtuvių metu vaikai naudodami įvairias technikas spalvino putoplastinius margučius, kuriais papuošė velykinį medelį. Medelis visus džiugins prie Drąsučių filialo. Drąsučių bibliotekos bibliotekininkė Neringa Skėrytė vaikus mokė marginti išpūstus kiaušinius. Buvo naudojamo dekupažo bei putų ir maistinių dažų technika. Vaikams labiausiai patiko skutimosi putų ir maistinių dažų technika. Visi labai noriai įsijungė į darbą. Dekoruoti margučiai papuoš Drąsučių biblioteką.
Norime padėkoti visiems prisidėjusiems prie renginio Drąsučių bibliotekos bibliotekininkei už naujai atrastus marginimo būdus, Drąsučių bendruomenei už velykinio medelio pastatymą, Drąsučių bendruomenės jaunimo klubui ir žinoma visiems vaikams, kurie dalyvavo dirbtuvėse.

Drąsučių bibliotekos bibliotekininkės Neringos Skėrytės ir Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Drąsučių filialo informacija