Velykos – tai gamtos atbudimo ir prisikėlimo šventė. Po žiemos, laukiant pavasario, mus džiugina net ir patys mažiausi pasirodantys daigeliai. Pavasarinę nuotaiką galima susikurti kiekvienuose namuose.
2019 m. kovo 27 d.  popietę Šiupylių bibliotekoje vyko edukacinės dirbtuvėlės ,,Pasipuoškime Velykų medelį“, kurias surengė bibliotekininkė Salvinija Šeškauskienė. Į renginį vaikai rinkosi ne tuščiomis rankomis: kiekvienas atsinešė beržų, gluosnių, „kačiuko“ šakelių, spalvotų kiaušinių, įvairių spalvotų gėlyčių, šiaudelių. Šios medžiagos netrukus buvo panaudotos puokščių kūrimui.
Labai smagu, kad į šį užsiėmimą atvyko ir moterų klubo „Jam nežinant“ narės , kurios su mielu noru kibo į darbą. Per ilgiau nei valandą trukusį užsiėmimą išmokome susikurti gražią kompoziciją.
Gražią popietę vainikavo pačių vaikų sukurtos puokštės ir bibliotekininkės staigmena kiekvienam dalyviui – minkštas kiaušinis.

Salvinija Šeškauskienė,
Šiupylių filialo bibliotekininkė