Pasidalinkime kartu po lašą gerumo, po trupinėlį širdies šilumos,
džiaukimės kiekvienos rudeniškos dienos grožiu,
auksinių berželių geltoniu, topolio variu, raudoniu klevo.
Ir nors gamtoje ruduo, širdyje tegul pavasaris dainuoja,
branginkime tai, ką šiandien mums likimas dovanoja.

Spalio 1-oji, Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena paminėta Varputėnų bibliotekoje. Bibliotekininkė Vida Bernotienė eilėmis pasveikino visus susirinkusius. Šiais metais ji kitokia, aktyviausios bibliotekos skaitytojos dovanėles pasidovanojo pačios sau. Ebru meno paslaptis pristatė Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Informacijos ir kraštotyros skyriaus kultūrinės veiklos vadybininkė Roberta Rasikienė, o moterys su malonumu ėmėsi tapimo meno. Edukacija labai patiko, piešiniai gražūs ir skirtingi. Prie kavos puodelio skaitėme eiles apie rudenį, prisiminėme vaikystės nuotykius, išgyvenimus, viena kitai linkėjome paprastų žemiškų dalykų – matyti ir džiaugtis rudenio grožiu. Ir nebijoti nusišypsoti žmogui, rimtumo jau ir taip gyvenime gana. Tuomet pasaulis geras pasirodys, ateis ir laimė lyg šviesi diena.

Vida Bernotienė,
Varputėnų bibliotekos bibliotekininkė