Įgyvendinant Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projektą ,,O kokia tavo verslo idėją?“, viena iš veiklų – apsilankyti pas Kelmės rajone Vaiguvos miestelyje gyvenantį tautodailininką Aivarą Norbutą.

Jaunieji stovyklautojai buvo pristatyti, kaip galbūt būsimieji verslininkai, todėl šeimininkas papasakojo savo verslo sėkmės istoriją, dalijo įvairius naudingus ir būtinus patarimus, norint ,, ne dirbti, o mėgautis savo darbu“.

,,Svarbiausia, tikslingai siekti užsibrėžto tikslo. Nesiblaškyti, nesitikėti greito pelno ir būtinas indėlis į gamybos proceso naujoves, tobulinimą.“ Jau daugiau kaip 20 metų visas jėgas ir investicijas skiria nuosavam verslui A.Norbutas, dirbtuvių ,,Kelmas“ įkūrėjas. Be to, kiekvienas ga­minys turi „Kelmo“ logotipą. Aivaro N. įsitikinimu, meistras privalo pažymėti savo gaminį: „Jei meistras nežymi savo gaminių, jam arba gėda dėl jų kokybės, arba jis prekiauja ne savo darbais.“

Pro tautodailininko A.Norbuto Laumės skulptūrą Juodkrantėje, ranka rodančią į Raganų kalno ekspozicijos pradžią, pravažiuoja visi vykstantys į Nidą.

Viešnagė pas A.Narbutą neprailgo ir visi klausėsi labai susidomėję, uždavinėjo klausimus, domėjosi gamybos proceso subtilybėmis.

Didelį įspūdį jaunimui paliko ir apsilankymas pas mažuosius sodybos gyventojus lygiaplaukius retriverius.

Nuoširdžiai dėkojame Gruzdžių vaikų socializacijos centrui už bendradarbiavimą ir paramą suteikiant mikroautobusą.

Jurgita Jasiškytė, Proj vykdo finansuoja - Kopija
Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė