Šaltą gruodžio 6-osios popietę Drąsučių miestelio moterys rinkosi į biblioteką. Vyresnioji bibliotekininkė Asta Urbelienė nusprendė pasidalinti savo žiniomis, kaip ypatingai gražiai papuošti savo namus Kalėdoms. Buvo gaminai Advento vainikai ir kitos rankų darbo dekoracijos. Puiki namų dekoracijų medžiaga – apelsino žievelės. Nulupus apelsino žievelę ją galima susidžiovinti. Ji skleis malonų citrusinio vaisiaus kvapą, papildys kompoziciją.
Nebūtina pirkti – savo sukurtas darbas visuomet mielesnis, įdomesnis ir sukurtas su meile.
Mes nekantriai laukiame švenčių ir noriai laikomės jų papročių, kad tai būtų džiaugsmingiausiais metų laikas. Kai iš palėpių ir tamsių užkampių pradedami traukti pernykščių Kalėdų papuošalai, net mažieji suvokia, kad artėja stebuklų metas. Linkime jūsų namams linksmiausių ir laimingiausių švenčių. Tegu Kalėdų palaima kiekvieną Naujųjų metų dieną teikia jums viltį, meilę ir džiaugsmą.

Asta Urbelienė,
Drąsučių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė