moteris saule1
Written by Rita  /  On Jan 02, 2018

DEŠIMTĄ KARTĄ RINKSIME IŠKILIAUSIĄ KRAŠTO MOTERĮ, KURIAI ATITEKS „MOTERIS SAULĖ 2017” TITULAS

,,Šiaulių televizija” tęsia  gražią tradiciją ir jau dešimtus metus organizuoja metų moters rinkimus ,,Moteris Saulė”. ,,Moteris Saulė 2017”  bus paskelbta iškilmingame renginyje kovo 8 – ąją, Tarptautinės moterų solidarumo dienos proga.

,,Moteris Saulė 2017”  rinkimų tikslas  – paskatinti ir išreikšti padėką Šiaulių apskrities moterims, kurios per praėjusius metus padarė daugiau nei joms priklausė pagal profesiją ar pareigas. Savo asmeniniu indėliu prisidėjo prie savo krašto garsinimo mokslo, kultūros, sporto, švietimo, socialinio vystymo bei kitose srityse, aktyvia visuomenine veikla ugdė pilietiškumą, gerumą, filantropiją.

Rinkimų organizatoriai – ,,Šiaulių televizija” – kviečia visas įmones, įstaigas, organizacijas savo kolektyvuose atrasti kuo daugiau moterų,  kurios  kaip saulės gerais darbais  šildo aplinkinius,  kurių atsidavimas savo kraštui, savo žmonėms beribis ir neišmatuojamas, kurios skleidžia gerumą neprašomos.

Rinkimuose į ,,Moteris Saulė 2017” titulą kviečiame dalyvauti moteris iš visos apskrities: Akmenės, Joniškio, Kelmės, Pakruojo, Radviliškio, Šiaulių miesto ir Šiaulių rajono savivaldybių.

Pretendentes į šį titulą gali siūlyti Šiaulių apskrityje veikiančos NVO, įmonės, įstaigos, organizacijos ir individualūs asmenys užpildę kandidatės pristatymo anketą ir ją pateikę organizatoriams iki  2018 m. sausio 22 d. adresu Liejyklos g. 10, Šiauliai; arba el. paštu:   reklama@stv.lt, info@stv.lt , informacija tel.: 861522221.

Rinkimų tvarka ir pretendenčių anketos forma>> MOTERIS_SAULE_2017_ANKETA-1

Išsamesnė informacija>> www.stv.lt

 

Organizatoriai
UAB „Šiaulių apskrities televizija”
Liejyklos g. 10, Šiauliai
Tel.: 861577010

Categories Kvietimai
Share This Post
  • 218
a9 ŠVENTINĖ POPIETĖ ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS VIEŠOJOJE BIBLIOTEKOJE
2017 penketukai MOKSLEIVIAI KVIEČIAMI RINKTI MĖGSTAMIAUSIAS 2017 M. PERSKAITYTAS KNYGAS

No Comments