2019 metų lapkričio 29 dieną Voveriškių mokykloje atidaryta dailininkės Vitos Žabarauskaitės tapybos paroda „Ką seka pasaka?“. Voveriškių mokyklos direktorė Albina Gudaitienė papasakojo apie Vitą Žabarauskaitę ir jos kūrybą. Dailininkė pasidalino mintimis, kaip atsirado šios parodos paveikslai. Paveikslai piešti lietuvių liaudies stebuklinių pasakų rinktinės „Gyvasis vanduo“ motyvais. Paveiksluose daug spalvų: įvairūs personažai itin spalvingi. Paveikslai neturi pavadinimų, kad būtų galima paspėlioti, kokia pasaka kur pavaizduota. Vakarą paįvairino Bridų filialo Voveriškių moterų vokalinis ansamblis „Vovingė“ (ansamblio vadovė Daiva Kembrienė). Toliau renginys tęsėsi Voveriškių bibliotekoje: vyko edukacinis užsiėmimas su dailininke. Dalyviai su aliejinėmis pastelėmis piešė piešinius pasakų motyvais.

Inga Kerienė,
Voveriškių bibliotekos bibliotekininkė