2020 m. sausio 27 dieną 10 val. Bubių kaime prie masinės žydų žudymo kapavietės susirinko Bubių gyventojai, moksleiviai, mokytojai, rajono valdžios atstovai. Susirinkusieji gėlės žiedu, uždegta žvake, užrašu  #WeRemember #MesPrisimename# paminėjo Tarptautinę holokausto aukų dieną. Renginio dalyviai ant paminklinio akmens padėjo po simbolinį akmenėlį – ženklą, kad niekas nepamiršta ir neužmiršta. Bubių mokyklos direktorius Vaidas Bacys papasakojo apie žydų tautos skaudžią istoriją, papročius. Šiemet Holokausto aukų atminimo diena siejama su 75-osiomis Aušvico (Osvencimo) hitlerinės Vokietijos koncentracijos stovyklos išvadavimo metinėmis ir pagerbiami milijonai aukų. Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Bazilionų filialo Bubių salės kultūros renginių organizatorius Raimondas Sinkevičius ir meno vadovas-instrumentalistas Arvydas Marcinkevičius šiai datai paminėti skyrė muzikinį kūrinį. Meno vadovė-režisierė Birutė Sinkevičienė paprašė visų susirinkusiųjų tylos minute pagerbti žuvusiuosius. Bubių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Jūra Valuckienė skaitė ištrauką iš knygos „Štai jų tikrasis veidas“.

Jūra Valuckienė,
Bubių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė