bubiai
Written by Rita  /  On May 11, 2018

BUBIŲ BIBLIOTEKOJE VYKO PAŽINTINĖ PAMOKA

2018 m. gegužės 11 dieną 10.30 val. Bubių mokyklos ketvirtos klasės mokiniai bei jų mokytoja Almutė Šarlauskienė Bubių bibliotekoje dalyvavo pamokoje kitaip – vyko pažintinio mokymo pamoka, kurią vedė vyresnioji bibliotekininkė Jūra Valuckienė. Šios pamokos metu moksleiviai domėjosi, kokius periodinius leidinius galima paskaityti miestelio bibliotekoje. Bibliotekininkė moksleiviams  pristatė Bubių bibliotekoje gaunamus periodinius leidinius, papasakojo kiek laiko leidiniai saugomi, įdomesnius apžvelgė plačiau. Ji pristatė leidinius, skirtus suaugusiems ir vaikams skirtus žurnaliukus. Moksleivius labiausiai domino spalvingi, smagūs ir naudingi vaikiški žurnalai – „Justė“, „Flintas“, „Vakaro žvaigždelė“ (su CD), „Panelė“.

Jūra Valuckienė,
Bubių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė