BIBLIOTEKŲ METUS PASITINKAME LAIMĖTAIS PROJEKTAIS

2016 metų sausio 22 dieną džiugi žinia pasiekė Šiaulių rajono savivaldybės viešąją biblioteką. Laimėti trys projektai, kuriuos finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Projektas „Biblioteka — kūrybiškumui ir edukacijai“ bus vykdomas Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekoje bei Raudėnų, Ginkūnų, Meškuičių, Kužių filialuose. Projektu siekiama sudaryti sąlygas socialinę atskirtį  patiriantiems Šiaulių rajono vaikams ir jaunimui integruotis į visuomenę, ugdyti jų savivertę ir kūrybiškumą netradicinėje bibliotekos erdvėje, pritaikant inovatyvias meninės kūrybos veiklas ir plėtojant jų informacines ir komunikacines technologijų žinias (skiriama suma — 3000, 00 Eur) .

Projektas „Personažų šėlsmas bibliotekose” orientuotas į  vaikų užimtumo, skaitymo motyvacijos skatinimo ir kūrybiškumo bei bendruomeniškumo ugdymą, plėtojant knygų personažų atkūrimą ir lėlių teatrinę veiklą, siekiant paversti skaitymą mėgstamu užsiėmimu. Projektu bus siekiama mažinti vaikų socialinę atskirtį, didinti šeimos įtaką skaitymo procesui (skiriama suma — 2 400, 00 Eur).

Projektas „Pamatykim kiekvieną nepastebėtą kaimo biblioteką“ skiriamas pagerinti viešosios bibliotekos ir jos filialų reklamos, įvaizdžio sklaidą Šiaulių rajone. Siekiama sukurti, pagaminti ir įrengti informacinius reklamos stendus Viešosios bibliotekos filialams su LED apšvietimu (skiriama suma — 5 500, 00 Eur).

lkk

Informacijos ir kraštotyros skyrius