2018 m. lapkričio 17 d. Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojai: Karolina Jasiukevičiūtė, Kostas Aleksandrovičius ir Roberta Rasikienė dalyvavo Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos organizuojamoje Šiaulių Knygų mugėje 2018, kur pristatė edukacinius užsiėmimus: „Terapiniai šviečiantys smėlio staliukai“, „Edukaciniai žaidimai su virtualios realybės akiniais ir „Netradicinis knygos skirtukas“.
Smagu, kad skaitytojams pristatėme ne tik savo siūlomus edukacinius užsiėmimus, bet turėjome galimybę išbandyti ir kitų Šiaulių apskrities bibliotekų ir kultūros įstaigų organizuojamas veiklas. Kūrybiškas laikas knygų mugėje, dalyvių šypsenos ir geros emocijos visada įkvepia įdomioms ateities veikloms!

Roberta Rasikienė,
Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Informacijos ir kraštotyros skyriaus kultūrinės veiklos vadybininkė

Nuotraukos: R. Rasikienės, K. Jasiukevičiūtės ir K. Aleksandrovičiaus