Prasidėjo šventinis maratonas. Į kelionę išsiruošė ir Kalėdų senelis su pilnu maišu dovanų. Apsilankė Bubių seniūnijos Kalėdų eglės įžiebimo šventėje. Įžiebė eglutę, išklausė susirinkusių vaikų eilėraštukus ir padovanojo jiems po dovanėlę. Vėliau nuvyko į Bazilionų Kultūros centrą pas Bazilionų mokyklos-daugiafunkcio centro pradinių klasių mokinius. Ten su vaikučiais salėje pažiūrėjo filmuką apie Kalėdų senelį, kuris vasaros ieškojo, tuomet žaidė žaidimus, dainavo daineles, šoko, vaikučiai atsakinėjo į užduodamus klausimus. Vaikai taip pat buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis. Kalėdų senelis lankėsi ir Bazilionų mokyklos-daugiafunkcio centro darželio grupėje. Senelis nepamiršo aplankyti ir Bazilionų bendruomenės moterų, kurios kepė kalėdinius meduolius. Lankydamas vaikus ir suaugusiuosius linkėjo linksmų šventų Kalėdų ir džiaugsmingų Naujųjų metų!

Asta Platiakienė,
Bazilionų bibliotekos bibliotekininkė