Aukštelkės bibliotekoje ir bendruomenės namuose 2018 metų lapkričio 21 dieną atidaryta Irenos Cibulskienės autorinė darbų paroda „Kai širdis myli grožį, stiprių rankų nereikia“. Parodą sudaro įvairiausi paveikslai iš karoliukų, plastelino, margučiai ir kt. darbai.
Irena Cibulskienė yra (g. 1942-07-02, Skiručių km., Kelmės r.)  Šiaulių rajono Aukštelkės padalinio Neįgaliųjų draugijos ir „Darbščiųjų rankų būrelio“ narė.
Parodos pristatymo metu I. Cibulskienė pristatė paveikslus pagamintus iš įvairiausių spalvų karoliukų, viename paveiksle yra suklijuoti net 33 tūkst. karoliukų, kituose šiek tiek mažiau. Domisi floristika, mėgsta rankdarbius, lipdo paveikslus iš plastelino, kepa tortus, skruzdėlynus.
Dar vienas I. Cibulskienės užsiėmimas – margučių marginimas. Kiaušinius margina nuo 8-erių metų. Marginti kiaušinius vašku pradeda prieš porą savaičių iki Velykų. Jos išdalintų margučių yra Šiaulių Aušros muziejuje, Italijoje, Anglijoje ir Vokietijoje. Apdovanota įvairiais padėkos raštais.
Palinkėjimas: Visoms Lietuvos moterims linkiu kantrybės, ištvermės, stiprybės, te kiekvienas geras žodis atgaivina Jūsų jėgas ir suteikia energijos visiems darbams.
Paroda veiks iki gruodžio 31 d. Maloniai kviečiame apsilankyti!

Roberta Šinušienė,
Aukštelkės bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė