2016 m. balandžio 11 d. Aukštelkės bibliotekoje vyko edukacinė valandėlė, kurios metu Aukštelkės bendruomenės pirmininkė Violeta Budreckienė skaitė pranešimą apie žoles, turinčias stipriausią gydomąjį poveikį. Pranešimą V. Budreckienė parengė pagal „Žolinčių akademijos“ vadovės Danutės Kunčienės straipsnį. Pranešėja ragino vietoj prekybos centro salotų, rinktis žoles, kurias šiuo metu dosniai dovanoja žemė, kad po žiemos atgautume jėgas. Šiuo metu reikėtų atkreipti dėmesį į garšvą, meškinį česnaką, kiaulpienes, dilgėles, raktažolę, gysločius, beržų lapus. Išklausę pranešimą, aptarėme, kur galima rasti pasirinkti šių žolių.
Renginio pabaigoje iš reklaminių bukletų kūrėme indelį saldainiams. Vienos renginio dalyvės popierių suko į tūteles, kitos iš tūtelių suko rutuliukus, iš kurių ir suklijavome saldaininę.

Stasė Stonkuvienė,
Aukštelkės bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė