2017 metų balandžio 3 dieną Gilvyčių biblioteka vaikus sukvietė paminėti Tarptautinę vaikų knygos dieną. Popietės pradžioje Gilvyčių bibliotekininkė  Ona Juškenienė visus vaikučius pasveikino su praėjusia švente, kuri minima  balandžio 2-ąją, žymaus danų vaikų rašytojo  Hanso  Kristiano Anderseno gimimo dieną.
Po sveikinimo prasidėjo varžytuvės. Bibliotekininkė buvo paruošusi keletą išbandymų vaikams. Jiems teko išspręsti kryžiažodžius, įminti mįsles, surasti knygutę, Geriausiai visas užduotis įvykdė 6 klasės moksleivis  Eitvydas Rusteika, septintokas Lukas Lukauskas ir ketvirtokas Arnoldas Juškėnas. Už tai jie buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis. Likusieji paguodos prizais – saldainiais.
Bibliotekininkė padėkojo vaikams  už dalyvavimą, pasidžiaugė, kad vaikai pakviesti visada ateina ir aktyviai dalyvauja renginiuose.

Ona Juškenienė,
Gilvyčių  bibliotekos bibliotekininkė