2018 m. gegužės 24 d. Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko projekto „Senjorai ir skaitmeninės technologijos“ baigiamasis renginys. Jame dalyvavo ir Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Ingrida Klupšaitė, Raudėnų bibliotekos bibliotekininkė Danutė Slavinskienė ir šios bibliotekos skaitytoja senjorė Elena Prielaidienė.
Renginio metu asociacijos Viešieji interneto prieigos taškai projektų vadovė Laura Grinevičiūtė pristatė, kaip vyko projektas „Senjorai ir skaitmeninės technologijos“. Asociacijos direktorė Inga Žemaitienė išsamiai papasakojo, kaip buvo sudaroma mokymo programa „Planšetė – skaitmeninių įgūdžių ugdymui“.
Įspūdžiais ir patirtimi dalinosi ir suaugusių švietimo darbuotojai, ir senjorai. Išvada: „Amžius ne kliūtis naudotis skaitmeninėmis technologijomis“.
Renginio organizatorių dėka aplankėme Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų biblioteką, pabuvojome ekskursijoje/edukacijoje Vydūno kultūros centre.
Dėkoju Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorei Ingridai Klupšaitei už suteiktą galimybę dalyvauti projekte „Senjorai ir skaitmeninės technologijos“.

Danutė Slavinskienė,
Raudėnų bibliotekos bibliotekininkė